Sėkmingos rinkodaros strategijos „Instagram“.

Sėkmingos rinkodaros Sukurkite vizualiai patrauklų ir nuoseklų prekės ženklo estetiką, kad patrauktumėte savo auditoriją.
Bendraukite su savo sekėjais aktyviai reaguodami į komentarus ir skatindami bendruomeniškumo jausmą.
Pasinaudokite „Instagram Stories“ užkulisių turiniui, išskirtiniams pasiūlymams ir interaktyviam įsitraukimui.
Bendradarbiaukite su influenceriais, kad padidintumėte savo pasiekiamumą ir padidintumėte jų lojalių sekėjų bazę.

Naudokite atitinkamas žymas su grotelėmis ir sukurkite patrauklius antraštes, kad padidintumėte aptinkamumą ir naudotojų įsitraukimą

Naršykite „Instagram“ skelbimus, kad taikytumėte pagal konkrečius demografinius rodiklius ir padidintumėte prekės ženklo žinomumą bei konversijas.
Stebėkite Instagram įžvalgas, kad gautumėte vertingų duomenų ir optimizuotumėte savo turinio strategiją pagal auditorijos nuostatas.

TikTok“ prieš „Instagram“

TikTok“ ir „Instagram“ yra populiarios socialinės Šalies el. Pašto sąrašas žiniasklaidos platformos, tačiau turi skirtingas funkcijas ir vartotojo patirtį. Štai palyginimas:

Daugiakanalinė rinkodara užtikrina, kad klientai, naudodami įvairius būdus, pvz., internetines parduotuves, socialinę žiniasklaidą, telefono programėles ar fizines parduotuves, naudosis sklandžiai ir gerai. Juo siekiama užmegzti nuolatinį ir nuolatinį ryšį su klientais, kad jie galėtų lengvai pereiti prie kito ryšio būdų.

Šalies el. Pašto sąrašas

Turinio formatas:

TikTok“ yra žinomas dėl trumpo vaizdo turinio, paprastai nuo 15 iki 60 sekundžių, o „Instagram“ siūlo įvairius turinio formatus, įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus, istorijas, ritinius ir IGTV.
Vartotojų bazė: „TikTok“ demografija yra jaunesnė, ypač Z ir „Millennials“, o „Instagram“ pritraukia daugiau amžiaus grupių.

Algoritmas:

TikTok“ algoritmu pagrįsta turinio aptikimo 1000 mobile phone numbers sistema siūlo vaizdo įrašus pagal vartotojo nuostatas, todėl turinys tampa lengviau paplitęs. „Instagram“ algoritmas teikia pirmenybę turiniui iš paskyrų, su kuriomis vartotojai dažnai bendrauja.

Įtraukimas:

Abiejų platformų įsitraukimo rodikliai yra אנליטיקה ברשתות חברתיות: למה למדוד במדיה חברתית? aukšti, vartotojai aktyviai mėgsta turinį, komentuoja ir dalijasi. Tačiau „TikTok“ įsitraukimas dažnai yra labiau orientuotas į sąveiką su vaizdo įrašais, o „Instagram“ siūlo įvairius būdus, kaip įtraukti, pvz., mygtukus, komentarus ir sąveiką su istorija.

Įtakų darytojų kultūra:

Abi platformos siūlo influencerių rinkodaros galimybes, tačiau „TikTok“ yra ypač žinomas dėl savo influencerių skatinamo turinio ir virusinių iššūkių.
Reklama: abi platformos siūlo reklamavimo parinktis, tačiau „Instagram“ reklamavimo funkcijos yra labiau nusistovėjusios ir įvairesnės, galimi įvairūs skelbimų formatai, įskaitant skelbimus sklaidos kanale, istorijų skelbimus ir apsipirkimo žymas.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *